🐞 Маленькі дослідники на літньому майданчику! 🌿
Сьогодні вихованці 4-го року життя перетворилися на справжніх екологів та дослідників природи! 🐜✨
Разом із вихователем малюки вирушили на пошуки таємничих мешканців нашого літнього майданчика. Діти дізналися багато цікавого: кого можна зустріти у травичці (від крихітної мурахи до яскравої бабки), як правильно розглядати комах, не турбуючи їх, та чому так важливо берегти кожне маленьке життя.
За допомогою яскравих ілюстрацій та власних малюнків хлопчики та дівчатка вивчали будову жучків, порівнювали їх і вчилися помічати красу природи навколо себе.
Головний висновок дня: дивимося очима, любимо серцем і оберігаємо кожну комашку! 💚🐝
/вихователь Бобер Л.Д./


